תחרות

תחרויות המועצה לישראל יפה

 

אחת ממטרות העל של המועצה לישראל יפה היא להפוך את אזרחי המדינה לשותפים פעילים במאמצי הטיפוח הסביבתי ובשמירה על ערכי האסתטיקה בארץ. כדי להשיג מטרה זו, מקיימת המועצה מדי שנה מגוון תחרויות ארציות שמטרתן להגביר את המודעות לערכים אלו, ולעודד אזרחים מכל מגזרי החברה להשקיע את מרצם בפעילויות עיצוב, תכנון, בניה ויצירה שיאדירו את יופייה של הארץ.

 
גם לעת זקנה זקוק האדם לסביבה יפה ומטופחת. לכן פועלת המועצה לישראל יפה להגברת המודעות לערכי הטיפוח והאסתטיקה גם בבתי "הגיל השלישי" באמצעות תחרות בית הגיל השלישי הנאה ומקיים בישראל יפה. מטרת התחרות היא ליצור בבתי הגיל השלישי סביבה נאה וידידותית עבור הדיירים, המבקרים וסגל העובדים. 

 

 

תחרות בית הגיל השלישי הנאה ומקיים בישראל יפה מתקיימת מדי שנה החל מ – 2004 בחסות משרד הרווחה ובשיתוף ארגון אש"ל - אגודה לתכנון ולפיתוח שירותים למען הזקן בישראל. התחרות מתקיימת במתכונת כלל ארצית ופונה אל כל סוגי המגורים לגיל השלישי: בתי אבות, בתי דיור מוגן, בתים סיעודיים ומרכזי יום לקשיש. המוסדות המשתתפים בתחרות מוערכים על פי קריטריונים של חזות מבנים, מניעת רעש ולכלוך ותנאים פיזיים נוספים.

בית יקינטון משתתף בתחרות זו מאז שהוא עלה על הקרקע ברחוב יקינטון 3 בהוד השרון.   הבית נבנה בטוב טעם ובתנאים נוחים לחברים בני הגיל השלישי לבקר בו  ולהנות משירותיו.  וכל שנה מקבל הבית תעודה של חמישה כוכבים.  וזאת כי הוא עומד בתנאי התחרות.  של חזות המבנה וכל שאר התנאים המבוקשים    מקוים גם השנה לעמוד בתנאים   ולקבל את הציון לעמידה בתחרות בנושא ירוקים כמו עירנו הוד השרון. העיר הירוקה. 

מספר המשתתפים בתחרויות המועצה לישראל יפה עולה בהתמדה מדי שנה, הודות להצטרפות גופים וארגונים נוספים מכל רחבי הארץ לתחרויות. מגמה זו מהווה עדות להצלחתן של התחרויות בהגברת המודעות לנושאים ירוקים ואסתטיים, ולמקום שקנו לעצמן בתודעה הציבורית.

 
‫נשלח מה-iPad טובה חיימובסקי
 
 
 
טופס הרשמה לתחרות "בית הגיל השלישי הנאה ומקיים בישראל יפה" 2015
תאריך: 6/5/2015 
שם בית הגיל השלישי: בית יקינטון 
סוג בית הגיל השלישי: מרכז יום לקשיש 
אם הינך בית דיור מוגן נא לבחור::  
שייך לרשת/ארגון:  
שם מנהל/ת בית הגיל השלישי: יורם דוברת 
טלפון הנהלה: 097417274 
כתובת למשלוח דואר: רחוב יקינטון 3 הוד השרון 
טלפון מרכזיה: 09741274 
פקס מרכזיה:  
שם איש הקשר לתחרות: יורם דוברת 
תפקיד איש הקשר: מנהל 
טלפון איש הקשר: 0545655755 
טלפון נייד איש הקשר: 0545655755 
פקס איש הקשר:  
דואר אלקטרוני להתקשרות: clickmy1@gmail.com 
האם הינך מעוניין לקבל חומר/עידכונים על התחרות?:  
מס' מיטות:  
דמי הרשמה לתחרות (משתתפים ותיקים - ע"פ מס' מיטות): מרכז יום לקשיש 
דמי הרשמה לתחרות (משתתפים חדשים- ע"פ מס' מיטות): מרכז יום לקשיש 
שמות שופטים מתנדבים (כולל מס' טלפון) שבית הגיל השלישי יעמיד להערכה בבבתים אחרים (קטגוריה אחרת) ::  
שם מלא של ממלא/ת הטופס ותפקידו/ה: טובה חיימובסקי 
 
 
בברכת ישראל יפה