סקר שביעות רצון 

טלפקס. 09-7417274

רח' יקינטון 3 הוד השרון  4521643 clickmy1@gmail.com

 

חפשו אותנו בפייסבוק-בית יקינטון

                                            

 

14/05/2015

 

שלום רב, 

אנו מעוניינים לידע ולעדכנכם כי עמותת קלי"ק מקפידה לבצע סקר שביעות רצון של לקוחותיהמהשירות הניתן להם. סקרי שביעות הרצון נערכים מידי שנה וכך גם השנה נערך הסקר במרכז היום "בית יקינטון". הסקר נעשה על ידי גורמים ניטרלים והוא אנונימי. הסקר הכיל 5 שאלות (4 פתוחות וכלליות ו 1 סגורה). הסקר כלל את השתתפותם של 80% מחברי מרכז היום, אשר נדגמו באופן אקראי. הסקר לשנת 2014 העלה את הממצאים הבאים.

חברי מרכז היום ברוב מוחלט (מעל 90%) מרוצים ממסגרת מרכז היום ואופן תפעולהרובם השיבו כי אין להם צורך או אינם מוצאים מקום לשנות ולשפר את הקיים והניתן להם במסגרת מרכז היום. יחד עם זאת מספר מנהל מרכז היום יורם דברת, כי הדבר המרכזי והעיקרי שעלה בשאלה לגבי שיפור הקיים, היה הרצון בהרצאות נוספות במגוון נושאים משתנים. מאז קבלת ממצאים אלו פעלנו והוספנו לבקשתם עוד שיעורי התעמלות, מדיטציה, זמרה לצד הרצאות ייחודיות של מתנדבים המגיעים אלינו מעמותת "רוח טובה" ומעבירים הרצאות בנושאים שונים כגון "התמודדות עם כאב ומתח בגיל הזיקנה לפי שיטת הטיפול הסינית", על "מכשירי טלפון חכמים והאפשרויות הצפונות בהם בעתיד" ועוד.

יורם מסכם את תוצאות הסקר - "אנחנו שמחים על התוצאות הטובות והמשמחות, אשר מחזקות אותנו בדרכנו ועשייתנו השוטפת לרווחת חברי מרכז היום. נמשיך ונפעל לשפר ולייעל את הקיים על מנת להעניק את השרות והמסגרת הטובה ביותר לחברי בית יקינטון".

בברכה, צוות מרכז היום  "בית יקינטון".