הקשר הבינדורי ברחוב יקינטון.פעילות בינדורית מוצלחת זו השנה החמישית הסתיימה ובמסגרתה מגיעים מידי שבוע תלמידי שכבת ה' מבי"ס ממלכתי א' לבית יקינטון-מרכז יום לאוכלוסיה המבוגרת המופעל ע"י עמותת קלי"ק בשיתוף העיריה.התלמידים משחקים עם המבוגרים משחקים לשיפור הזיכרון ומצטרפים לעזרה בכיתת המחשבים ובחדר האומנויות.החודש מסתיימת פעילותה של כיתה ה 2 בהנהגתה של המורה המקסימה יעל חיין נקר.מנהלת ביהס יעל יונוביץ ומנהל בית יקינטון יורם דברת מובילים את הפעילות המוצלחת בסיפוק רב ובגאווה.במסיבת הסיום כתבו התלמידים :"למדנו שחברים אפשר לרכוש בכל גיל-זה רק תלוי ברצון.אנחנו נהננו מאוד איתכם"

 
 
 
 

רצינו לגלות לכם מה מתרחש ברחוב קטן, קסום ומיוחד.. 

מרכז היום לקשיש – "בית יקינטון", המופעל על ידי עמותת קלי"ק, נמצא ברחוב יקינטון כבר שלוש וחצי שנים. לפני כחצי שנה נוספו לרחוב שני גני ילדים של העירייה ו"בית עמיחי" של "עמותת עמיחי". חברי "בית יקינטון" עובדים בשיתוף פעולה עם ה"דיירים" החדשים ברחוב על חיזוק קשרי השכנות בקהילה בחגים ובאירועים משותפים

בחג פורים האחרון ראינו דוגמא לשיתוף הפעולה היפה והמשמח כאשר ילדי הגנים החמודים הגיעו לשמוח ולחגוג ביחד עם הקשישים את חג פורים. הם שרו יחד משרי החג והיה זה ביקור מרגש ומיוחד!. 

כמנהג החג הביאו אנשי בית יקינטון משלוחי מנות ל"בית עמיחי" ואלו גמלו להם ברוחב לב בביקור ומשלוח מנות מעשי ידם אשר היה מלא בכל טוב!. גם ילדי המועדונית של עמותת "עמיחי" הגיעו מחופשים ל"בית יקינטון", לשמוח ולחגוג ביחד עם הקשישים, ויצאו בידיים מלאות בהפתעות! 

שיתופי פעולה מיוחדים ונפלאים אלו ואחרים מתקיימים ממש כאן, ברחוב קטן ושמו – יקינטון.