בכורסא עם פיקאסו  "בכורסא עם פיקאסו"ב"כורסא עם פיקאסו" ערכה מבית היוצר של עמותת עמדא (עמותה לחולי דמנציה ואלצהיימר ולמחלות דומות בישראל), נרכשה לאחרונה במרכז היום "בית יקינטון".יורם דברת מנהל מרכז היום מספר מדוע החליט לרכוש את הערכה, "..במרכז היום שלנו ישנה אוכלוסייה אשר נקלטה בעבר, אך עם חלוף הזמן אובחנה אצלה תחילתה של ירידה קוגניטיבית ודמנציה. חשוב לנו לשמר את היכולת הקוגניטיבית, הפיזית והשפתית של אותם קשישים ואנו עושים זאת בדרכים שונות - הן באופן אינדיבידואלי ואישי מול המחשב וכן בעבודה קבוצתית בקבוצות קטנות המותאמות לפי רמת היכולת.
כחלק ממתן הטיפול והשרות לאוכלוסייה אשר זוהתה עם הירידה הקוגניטיבית במרכז היום, נרכשה לאחרונה הערכה "בכורסא עם פיקאסו", ערכה אינטראקטיבית חדשנית להנאה מחוויה אמנותית ולקידום תקשורת בינאישית ואיכות החיים לאנשים עם דמנציה. הערכה פועלת על האונה הימנית אשר אחראית על התפקודים היצירתיים והרגשיים אשר נפגעו פחות במחלה, מתבססת על חוש הראייה ובכך מאפשרת עבודה על הזיכרון לטווח אורך.
החברים במרכז היום כעת גם יוצרים בעצמם אומנות נפלאה ומקורית ובאופן עקיף גם לומדים וחווים אומנות של גדולי היוצרים בהיסטוריה כחלק מהטיפול לשימור יכולותיהם."
את ההדרכה  בקבוצה קטנה מעבירה נעמי לווינשטיין-נצר יועצת משפחתית שהתמחתה בתחום הזקנה ובטיפול בקשישים עם ירידה קוגניטיבית(דמנציה ואלצהיימר)
יש לציין כי אין בהוד השרון מרכז יום המיועד לתשושי נפש, ואלו נאלצים לנסוע למרכזי יום בערים הסמוכות – רעננה וכפר סבא. קיימת תוכנית להקמה בבית יקינטון יחידה קטנה לתשושי נפש-הנושא בשלבי תכנון עם המוסד לביטוח לאומי.